Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Bieńki-Śmietanki - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Żurawia

Słoneczne,Ciechanów(Bieńki-Śmietanki + 8 km)

500 000 zł105 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny dom z dużym potencjałem usługowym Ciechanów, ul. Żurawia (krubin) Powierzchnia użytkowa: 105 m + pełne podpiwniczenie Działka: 550 m Na sprzedaż oferujemy solidny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ujazdowo

Ujazdowo(Bieńki-Śmietanki + 10 km)

2 399 000 zł392,88 m² 6 106,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:23 941 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja w pełni wyposażona i wykończona z najwyższą starannością. To oferta dla osób ceniących luksus, przestrzeń i harmonię z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowe Miasto

Nowe Miasto(Bieńki-Śmietanki + 19 km)

4 500 000 zł403,55 m² 11 151,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 006 m²

Link do albumu ze zdjęciami: Na sprzedaż niezwykle wyjątkowa nieruchomość, która łączy przestrzeń, komfort i prestiżowy styl.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Kolonia Sochocin

Kolonia Sochocin(Bieńki-Śmietanki + 21 km)

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Na sprzedaż domek na działce rod - 289 000 zł Zapraszam do zakupu urokliwego, murowanego domku o powierzchni około 60 m , położonego na działce o pow. 658 m , na terenie ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nowe Miasto

Nowe Miasto(Bieńki-Śmietanki + 19 km)

1 450 000 zł115 m² 12 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 000 m²

Urocza nieruchomosc z ogromnym potencjałem, budynki w bardzo dobrym stanie, idealne pod stadninę lub agroturystykę dodatkowe informacje: typ zabudowy: gospodarstwo Stan domu: bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rydzewo(Bieńki-Śmietanki + 18 km)

1 099 000 zł300 m² 3 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość - dom o pow. całkowitej ok 300 m2, usytuowany na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1,4 ha. Cała nieruchomość usytuowana w miejscowości Rydzewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Luberadz

Luberadz(Bieńki-Śmietanki + 16 km)

3 500 000 zł1 200 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:135 104 m²

Pałac w Luberadzu - unikalna rezydencja z XVIII wieku Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy pałac z końca XVIII wieku, położony w malowniczej miejscowości Luberadz, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Adamowo

Adamowo(Bieńki-Śmietanki + 18 km)

680 000 zł72 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:990 m²

Nowoczesny dom całoroczny 72 m2 | działka 990 m2 | fotowoltaika | Adamowo, gm. Nowe Miasto Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 72 m2, usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Świercze

Świercze(Bieńki-Śmietanki + 18 km)

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Biuro eko-invest nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący W świerczach Z usługąw parterze. Świetna lokalizacja. W sąsiedztwie urząd gminy Świercze, policja,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rąbież(Bieńki-Śmietanki + 15 km)

649 000 zł143 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Oferujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 143 m2 oraz ogrzewany garaż przylegający do budynku, usytuowany na działce o powierzchni 1075 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bieńki-Śmietanki,mazowieckie

1 150 000 zł154 m² 7 467,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom znajdujący się w miejscowości Bieńki - Śmietanki - Projekt Nugat 4 lustrzane odbicie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 154 m2, posadowiona na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij